שירותי סוכנות פונדקאות “VITTORIAVITA”

כולל מידע מספק ומלא על הבעיות הארגוניות, המשפטיות והכלכליות הקשורות לתוכנית הפונדקאות, בכל הדרכים הנוחות לך: באתר, בטלפון או בדואר אלקטרוני.

ייעוץ

אנו מארגנים את הפגישת ייעוץ שלך עם רופא במוסד רפואי, שעל פיו הרופא יעריך את מצב בריאותך ויידע אותך על הפרטים של ההקדמה, האפקטיביות והבטיחות של ההליכים הרפואיים. הרופאים מתכננים את הבדיקה הפרטניות שלך ואת פרוטוקול הטיפול. כמו כן, המומחים שלנו יספקו מידע על ההיבטים הרפואיים של תוכנית הטיפול באי פוריות.

הכנה להתייעצות במרפאה

משתפת פעולה עם מיטב המומחים בתחום הפוריות של אוקראינה. מצד אחד בחירה של “VITTORIAVITA”

של מומחים מוסמכים וציוד טכני מפותח, ואת החשבונאות של עלויות עבור שירותים רפואיים, ומצד שני, אנו תורמים לתוצאות חיוביות גבוהות של טיפול באי פוריות.

בחירת אם פונדקאית

לא כל אישה מסכימה לפעול כאם פונדקאית. זה לא קל להפקיד ילד “מתחת ללב”, גם אם זה לא שלך, ולאחר מכן לתת את הילד להורים אחרים. לנשים רבות יש את הכוח לעשות זאת. זו הסיבה שלמצוא אם פונדקאית  הוא די קשה.

יצרה בסיס משלה אשר עברו את כל הבחינות “VITTORIAVITA”במהלך שנים של עבודה קשה בתחום זה

וקיבלה גישה לתוכנית בהתאם לאינדוקטורים רפואיים ופסיכולוגיים. רוב נושאי ההריון שלנו משתתף במסע פונדקאות מספר פעמים. הבחירה של פונדקאית בהתאם לחוק של משרד הבריאות של אוקראינה № 787 מ 09.09.2013. אנחנו מסבירים את החלק של החקיקת פונדקאות, מספקים מידע על זכויות, חובות ואחריות על פי החוזה של פונדקאות של כל אישה שרוצה להיות אם פונדקאית, נאנח עם ההורים לעתיד. חתימה על מסמכים רפואיים מיוחדים בין אם פונדקאית למרפאה.לכל אם פונדקאית מתמנה אוצר אשר יודיע, יתמוך, ייסיעה (במקרים שבהם יש צורך ) ומפקח אלייה בכל שלבי ההריון.

בחירת תורמת ביציות

הסוכנות שלנו יכולה להציע בסיס ענק של תורמות ביציות פוטנציאליות, אשר להם תיקייה שלמה עם כל המידע הדרוש על עצמן, הילדים ובני משפחותיהם. לאחר בחירת המועמדת האידיאלית אנו עורכים בדיקה משולבת מקיפה פעמיים בהשוואה למוסדות רפואיים שאושרו. היבטים משפטיים ותיאום עבודתם של הרופאים מפוקחים על ידי חברי הצוות (חוזה עם תורמת ביציות על הסכמה מרצון מכוונת אותה להשתתף בתוכנית תרומת ביציות וביצוע גירוי השחלות מבוקרת וניקב השחלות, הסכמת הבעל בכתב).

מעקב אחר נסיעת אם פונדקאית

כמו ההורים שלנו אנו נתמוך בך בכל השלבים של התוכנית: החל מהביקור הראשון של הבחינה הראשנית על מנת לתוכנית, במהלך ההריון ולפני הרישום של כל המסמכים הדרושים להורים פוטנציאליים. פיקוח חשוב מאוד לא רק להורים פוטנציאליים, אלא גם עבור הקטלוגים הכללים. מסיבות שונות ההורים לכאורה לא תמיד יכולים להישאר קרוב, עקב כך כל העבודת הפיקוח מבוצעת על ידי חברי הצוות שלנו.

מעקב אחר התוכנית כוללת:

vv_ico תמיכה במרכז הרפואי במהלך הכנות לתוכנית.

vv_icoתמיכה במרכז הרפואי שליטה על ההופעה של אם פונדקאית של התורם בכל הבחינות והבדיקות.

vv_icoתמיכה במרכז הרפואי תמיכה צמודה לאם פונדקאית בכל מהלך ההריון (עזרה ברישום במרפאה לפני לידה, תמיכה במידע, ייעוץ פסיכולוג, מתן כל התרופות הנדרשות על ידי רופאים).

vv_icoתמיכה במרכז הרפואי בקרת אם פונדקאית למילוי תנאי החוזה.

תמיכה נוטריונית

אי ידיעה של חוקי אוקראינה אינו פוטר מאחריות!
בהתייחסות לאמהות פונדקאית, יש חשיבות רבה לסוגיית ההסדר המשפטי בין הצדדים. בהתחשב בכך שתוכנית האמהות הפונדקאית קשורה לרישום רב של חוזים, ביצוע רישומים רפואיים, בקשות נוטריוניות ומעשי מעמד אזרחי, אנו מקבלים את כל ההיבטים המשפטיים הקשורים לתוכנית. עורכי דין של “ויטוריהויטה” יספקו פתרון המוסמכת לכל סוגיות משפטיות הקשורות לתוכנית, החל מהכנת חוזים עבור כל הצדדים סייוע ברישום של הילד וייצוג בבית המשפט.

שרותים לאורחים והעברה

אנו מספקים שירותי מתורגמנים ותחבורה בכל שלבי התכנית. אנחנו תמיד לשירותכם ושמחים לעזור לכם!

תמיכה בויזה

תמיכה בויזה ניתנת לאזרחים זרים המבקשים לקחת חלק בטיול. חברי הצוות של “ויטוריהויטה” יעזור עם רישום של הזמנות אורח ועבודה, כמו גם רישום זמני עבור שהייה משפטית באוקראינה. אנו נוודא כי השהייה שלך באוקראינה תהיה נוחה ומהנה!