המרפאה שלנו

פירושו מקבל יותר הזדמנויות להריון מוצלח בגלל הניסיון הרב של מומחים.“RodinneDzirlo” באוקראינה

אנו גאים בכך שחברי מרכז השותפות והפריון שלנו כבר חלמו שחלומותיהן של כמעט 5,000 נשים על אמהות יתגשמו. אנו שמחים בכנות לעזור לנשים וגברים אי פוריים אשר משלימים את משפחותיהם, בקבלת אושר ההורות.

במרפאת הפריון שלנו באוקראינה,מצפים לכם ההישגים המודרניים באמבריולוגיה וברפואת פוריות, כולל    , הכלאה השוואתית של הגנום, ליווי  בגישה   fish (אבחון גנטי טרום השרשה), בדיקת PGDאמבריוסקופיה, .“RodinneDzirlo” מותאמת אישית לטיפול במרכז הפוריות

למה כל כך הרבה חולים ממרכזי רבייה שונים בוחרים את רודין דז’רלו? זה קל לענות, כי היתרונות של בחירה זו ברורים מספיק.

vv_icoהצלחת הטיפול

8 מתוך 10 זוגות קיבלו הריון מוצלח כתוצאה מטיפול פוריות בשיטות מודרניות.

vv_icoנסיון של מומחים בפריון

כבר עזר ליותר מ5000 נשים להגשים את החלומות שלהן לילד המיוחל. “RodinneDzirlo” חברי קבוצת
הניסיון של הצוות הרפואי מאפשר למטופלים לבצע את כל ההליכים הרפואיים והמניפולציות באותו מקום.

vv_icoגישה אישית לכל מטופל.

התוכנית מנוהלת על ידי צוות המומחים שלנו: מומחה לפוריות, אמבריולוגים, מומחים אמריקאים ואימפלנטולוגים, רכז גנטיקה והרדמה. 4 מתוך 5 תוכניות טיפולי הפרייה מתורמת ביציות מוצלח מהניסיון הראשון (נתונים סטטיסטיים על נשים בגיל 30-55 שהשתמשו בתאים טריים מתורמת). כל המטופלים שלנו מקבלים גישה וטיפול אישי.

vv_icoהאפשרות למעבדה אמבריולוגית.

במרכז הפריון משתמשים רק טכנולוגיות מודרניות, ציוד מעבדה ומכלולים דיאגנוסטיים של יצרנים מובילים בעולם, המאפשר ללקוחותינו את טיפול היעיל ביותר באי פוריות.

vv_icoמה יכול להיות יותר חשוב?

אנו מבינים איזו דרך מורכבת צריכים לעבור המטופלים שלנו, איזה רגשות והרגשות עזים הם מרגישים. לכן ההיבט המרכזי של שיתוף הפעולה בין הרופאים שלנו לחולים הוא תמיכה, כבוד, וכמובן, אמון.

vv_icoאפקטיביות ארגונית

המומחים לפריון “רודיאן דז’רלו” ארגנו את עבודתם באופן שיום הטיפול הראשון ועד תחילת ההיריון לא נדרשו יותר מ -60 יום. אתה רק צריך לבקר במרכז 3 פעמים. את שאר הזמן אתה יכול להישאר בבית, רק לשמור על קשר עם המומחים של המרפאה.

vv_icoהיעדר בדיקות רפואיות ראשוניות

השימוש בכל השיטות מודרניות דורש בדיקות רפואיות ראשוניות, אשר דורשות הרבה זמן ועלויות כספיות נוספות. אבל אתה יכול לעשות את כל הבדיקות הרפואיות הנדרשות במרכז הרפואי במהלך הביקור הראשון שלך. לכן, אתה חוסך זמן, כסף ועצבים.

vv_icoללא רשימת המתנה עבור כל סוג של טיפול

אתה יכול להתחיל טיפול בכל עת שנוח לך – פשוט תעשו את הפגישה הראשונה עם הרופא שלך.